Re:hanka

daniela | 17.11.2016

Ano komunikujem zo vsetkymi mackami a som stastna , ked mi odpovedaju. Moj milacik pradie hned ako je pri mne ani ho nedrzim a pradie. Obtiera hlavu o vsetko, ked nanho poozeram a viem ze ma miluje a ja jeho tiez . Kazdu svoju macicku milujem . V pondeloi som prisla o male 2 mesacne maciatko. 3 Dni ho bolela nozka a menej zralo. V nedelu ocami pozeralo ako vyskocit do narucia vzala som ho, poobede som ho uz nemala a naozaj lutujem, vecer som bola dat papanie ale asi nepapalo. Podcenila som to a nemam ho. Strasne mi chyba. Sice ostatne mi asi chcu pomoct, tisnu sa ku mne asi citia moj smutok... ale ten neprejde. Milujem ich a teraz sa mi vratil jeden kocurik , ktoryňeho zabilo auto v juny. Ma inu farbu , nie je tigrik ale ma bodky ale ma ten isty ksichtik a aj povahu a tie oci by som spoznala kedyykolveek . Tak verim aj ked mi to velmi neppomaha , ze aj Bojicko sa vrati. Ked si ho budem mohla nechat ale mat v blizkosti a aj moj Tomicek. Aj terajsi Tomik Mikulas. dala by som ruku do ohna ze je to ten isty ... ale nemoze. lebo druheho som nasla ako asi 5 tyzdnove maciatko 2 tyzdne po smrti svojej lasky. macacej

Pridať nový príspevok