Kniha návštev

mačací zverokruh

Veronika Tibenská | 22.11.2012

Dobrý deň,
patrím k tým, čo prečítajú v novinách takmer všetko, od kultúry cez ekonomiku až po denné horoskopy. Jednak mi ubehne čas, keď cestujem do práce, jednak som tvor zvedavý :) Ale musím sa priznať, že ma nikdy nenapadlo zapodievať sa tým, aké znamenie je môj kocúrik. Takže keď som uvidela na vašom spektre mačací zverokruh, ihneď som zalovila v pamäti a zistila, že náš krásavec je „Panna“ :) Začítala som sa do horoskopu týkajúceho sa tohto znamenia - až som sa čudovala, koľko zo spomínaných vecí a charakterových vlastností na neho sedí, obzvlášť jeho zberateľská vášeň. Máme deti, ktoré sa ešte hrajú s rôznymi plyšákmi, loptičkami a kockami a náš miláčik si ich neraz odnesie ako trofej do svojho brlohu a sedí na nich ako sliepočka :) Je trošku rezervovaný k iným ľuďom, ale o to viac je oddaný nám, to je jednoznačné.
Nakoniec som si prečítala aj ostatné horoskopy a musím napísať, že tento príspevok ma veľmi pobavil.

prvá pomoc pre cicušku

Vančová Soňa-CELTIC CALVARO | 13.11.2012

AHOJTE,sama tiež budem reagovať na prvú pomoc mačičkám,keďže sama som chovateľ mačiek,pár krát som bola sama v situácii,kde som si musela poradiť bez veta,prvá radikálna vec,čo sa stala počas môjho chovu mačiek,chovám mainské mývalie mačky bolo počas pôrodu prvého vrhu,myslím si,že som si zachránila najkrajšie mača,čo zostalo a bude mať výsostné práva do konca života pri mne,musela som ho rozdýchať, očistiť,keďže mačka mama bola prvo rodička,a mal naozaj veľa krásnych mačičiek v prvom vrhu,vdýchla som život kocúrovi,ktorého nevýslovne milujem....,musela som si ho rozdýchať,išli na tento svet,ako sa povie na bežiacom páse,a mačička -zakladateľka môjho chovu nemala čas zaoberať sa takýmito vplyvmi, dala mi 8 krásnych mačiatok,ale časom sa táto jej vlastnosť upravila a nedala by som ju samozrejme za nič,dala moje chovnej stanici krásne mačky ,úspešné na výstavách či ako spoločníkov a miláčikov..........je to na dlhú diskusiu,nehnusilo sa mi to,brala som to ako vec ,ktorá je pre dobro živej bytosti,bolo to i pri zachránení , pri otrave kyticou kvetov,ako poďakovanie ,čo som dostala ,ako prezent od klientov,ale je to presne tak,ako dámy píšete,človek nespí celé noci,aby si zachránil svojho Miláčika............

Re:prvá pomoc pre cicušku

Miriam - mačacie spektrum | 21.11.2012

Váš príspevok vo mne zarezonoval. Z každého slova cítiť bezhraničnú lásku k týmto úžasným stvoreniam, akými mačičky sú. Vy chovatelia sa omnoho častejšie môžete dostať do situácie, kedy nemožno váhať a čakať.. musíte si zachovať "chladnú hlavu" a konať v rámci svojich možností /a možno niekedy aj nadrámec.. s vierou, že všetko vyjde/. Ja osobne si vôbec neviem predstaviť, žeby som bola v pozícii chovateľa a musela sa po pár týždňoch rozlúčiť s mačiatkami. Musí to byť veľmi ťažké, vzťah k týmto zvedavým chlpáčikom sa isto vybuduje pomerne rýchlo.
Prajem vám, aby ste také kritické okamihy, o ktorých píšete, už nezažili a všetkým chovateľom želám veľa krásnych životaschopných mačiatok!

Prvá pomoc

Ľubica Brunovská | 13.11.2012

Ďakujem za článok o prvej pomoci mačičke. Aj keď by som sa nechcela dostať do takej situácie, žeby som napr. musela dávať umelé dýchanie mojej micke, realita nás vie niekedy nemilo prekvapiť a zaskočiť nepripravených. A preto oceňujem nesporne užitočné rady k jednotlivým typom zranení, ktoré uvádzate v článku, je to veľmi prehľadne a zrorumiteľne napísané.

ďakujeme

Jana - mačacie spektrum | 12.11.2012

Ďakujeme Evke, Danke a Soničke za krásne príhody v našom diskusnom fóre. Mačky sú naozaj úžasné stvorenia a dokážu prejaviť veľkú lásku a oddanosť svojej rodine, sú to skvelí spoločníci do pohody i nepohody, tiež mám s tým skúsenosť. :) Naša stránka je už v poriadku, bohužiaľ kniha návštev sa už nedala znova obnoviť. Nevadí, poučili sme sa na vlastnej chybe a teraz sa to už nemôže stať. Želám vám príjemný večer s vašimi miláčikmi.

Už zálohujeme

Alena - mačacie spektrum | 10.11.2012

Ďakujeme za podporu. Už sme zakúpili pravidelné zálohovanie stránky, aby sme sa aj pri omyle vedeli vrátiť späť. Je možné, že v pondelok, mi ešte napíše správca serveru, že je možné obnoviť vaše príspevky, ale neviem to teraz zaručiť. Veľmi ma to mrzí, lebo to bol okamih nepozornosti a zrazu bolo všetko preč.
Včera som mala naozaj zvláštny deň: ráno som zabudla doma notebook, pri platení obedu som zistila, že nemám peňaženku aj s dokladmi od auta, takže som jazdila bez dokladov. A keď som sa vracala domov a zastavila na križovatke, na stopke, vrazila do mňa sympatická Košičanka. A akoby toho nebolo dosť v snahe prispôsobiť web vašim návrhom sme ešte pred víkendom chceli vytvoriť diskusné fórum a fotogalériu vašich mačiek, kde by ste mohli prezentovať svojho miláčika, som pri vymazávaní jedného príspevku klikla o pol centimetra vyššie, na nesprávne X a namiesto svojho chybného príspevku vymazala celú knihu návštev. A ono tu neexistoval žiaden krok späť, čo ma dosť šokovalo.
Dúfam, že to dobre dopadne a v budúcnosti už budeme mať zálohu.

stáva sa

Vančová Soňa-CELTIC CALVARO | 10.11.2012

Aj takéto veci sa stávajú,nevadí,teším sa na nové príspevky a komenty,mám Vás na stránkach,veľa úspechov BABULE..................

Re:stáva sa

Alena - mačacie spektrum | 10.11.2012

Ďakujeme, už aj my máme váš banner na našej stránke :)

nevadí

polcerova | 10.11.2012

nevadí, my sa opäť ozveme a rozprúdime debaty a našich "energodobíjačoch"

:((( 2

Jana - mačacie spektrum | 09.11.2012

Už som zistila chybu. Alene (z nasho spektra) dnes naburali auto a ona nepozorne klikla a vsetko to omylom vymazala. Dnes je fakt smoliarsky den. :( Veľmi sa ospravedlňuje. Snáď sa to ešte podarí zachrániť.

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Pridať nový príspevok