Stelinka

Tadea | 03.02.2014

Som nesmierne vďačná za tento článok...myslela som si,že len my s manželom sme takí upätí na mačičky,ale vidím,že nie sme sami ... aj nám sa stratil v lete min.roku kocúrik,hľadali sme ho cez deň,v noci,počas dažďa....stále keď sme neboli v práci ... tiež sme nalepili plagáty a oslovovali ľudí ... a na 4.deň mi zazvonil telefón kde mi nejaká pani oznámila,že kocúrika vidí...schovával sa asi 200m od domu v prístrešku stavby,v ktorej nikto nebýval ... môj manžel chodil okolo toho miesta aj v noci,ale Daphíkm sa neozval ... aj keď táto pani zareagovala pravdepodobne na finančnú odmenu,nevadí ...hneď som volala manželovi,pretože bol bližšie k domu,ten okamžite sadol do auta a (inak jazdiaci vždy predpisovo) vtedy sa rútil 120km/hod. obec-neobec ... a Daphíka sme mali konečne doma ... teraz sa s ním tešíme a zaobstarali sme mu aj sestričku Miu ... neviem si predstaviť,žeby sa nenašiel a preto ma teší,že ste sa takto obetovali a hľadali Stelinku,zaslúži si to ona aj Vy,aby ste boli spolu ... a tomu susedovi by som .... achjo

Pridať nový príspevok